2019

Startande

Följande par är anmälda till Zebramixen 2019:

  Namn Klubb Start
1. Alex Gustafsson
Kristian Gustafsson
IS Göta
BS Olymp
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
2. Anders Carlsson
Kevin Carlsson
BS Olymp
BS Olymp
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
3. Annelie Andreasson
Jörgen Ronnelin
AbeCe
AbeCe
Söndag 2019-09-08 kl 10:00
4. Benny Persson
Niklas Johansson
BK Frigg
BK Frigg
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
5. Carina Leiderud
Anders Johnsson
BK Linnea Gislaved
GBK Gislaved
Söndag 2019-09-08 kl 13:00
6. Carola Strandh
Morgan Carlsson
Bk Söder
Bk Allön
Söndag 2019-09-08 kl 10:00
7. Cathrine Mjöbo
Matz Hägg
Lunds BK Mamba
Lunds BK Mamba
Onsdag 2019-08-28 kl 18:30
8. Daniel Johansson
Joel Johansson
Team Clan
Team Clan
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
9. Emil Nilsson
Niklas Johansson
Bk Frigg
Bk Frigg
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
10. Emil Nilsson
Pontus Ek
BK Frigg
BK Rollers
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
11. Emil Nilsson
Henrik Bengtsson
Bk Frigg
Bk Frigg
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
12. Emil Stormwall
Göran Jagdell
Borås GIF BK
Borås GIF BK
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
13. Ewa Carlsson
Melvin Strandh
Bk Söder
Bk Allön
Söndag 2019-09-08 kl 10:00
14. Fredrik Schack von Brockdorff
Jonathan Johansson
Höganäs BC
Höganäs BC
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
15. Git Lantz
Tina Monten
BS Friska Viljor
BS Hässle
Onsdag 2019-08-28 kl 18:30
16. Git Lantz
Pia Lundberg
BS Friska Viljor
BS Friska Viljor
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
17. Goliat Olofsson
Patrik Bruno
BK Femtionian
BK Hovet
Lördag 2019-08-31 kl 10:00
18. Hanna Olsson
Ronja Edvall
BS Hässle
BK Hovet
Lördag 2019-09-07 kl 10:00
19. Henrik Bengtsson
Josefine Persson
BK Frigg
BS Friska Viljor
Lördag 2019-08-31 kl 13:00
20. Henrik Bengtsson
Jesper Johansson
BK Frigg
BK Frigg
Onsdag 2019-08-28 kl 18:30
21. Hugo Nilsson
Emil Nilsson
BK Allön
BK Allön
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
22. Håkan Nilsson
Jackie Cheung
Bk Thule
Team Ystad
Söndag 2019-09-08 kl 13:00
23. Ingela Gunnarsson
Alexander Gunnarsson
BK Vågen
BK Rekyl
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
24. Jesper Johansson
Tomas Karlsson
BK Frigg
BK Frigg
Lördag 2019-09-07 kl 10:00
25. Jesper Johansson
Anders Strand
Bk Frigg
Bk Frigg
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
26. Joel Andersson
Maja Andersson
BK Frigg
BS Friska Viljor
Lördag 2019-08-31 kl 10:00
27. Joel Andersson
Eric Johansson
BK Frigg
BK Hammaren
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
28. Johanna Hedlund
Tobias Brodin
BK Cahoot
BK 62
Söndag 2019-09-01 kl 10:00
29. Johannes Kvist
Enya Pålsson
BK Frigg
BK Hovet
Söndag 2019-09-08 kl 13:00
30. Johannes Kvist
Raymond Oskarsson
BK Frigg
BK Frigg
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
31. John Johansson
Erik Bengtsson
Borås GIF BK
Borås GIF BK
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
32. Jonas Ask
Josefine Persson
IS Göta
BS Friska Viljor
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
33. Katarina Norlin
Josefin Allsten
BK Söder
BK Söder
Lördag 2019-09-07 kl 10:00
34. Kerstin Sjöberg
Michael Sjöberg
Höganäs BC
Höganäs BC
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
35. Leif Sahlström
Micael Zanderhäll
BK Frigg
BK Frigg
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
36. Linda Wehner
Casper Olsson
BS Hässle
BK Hovet
Onsdag 2019-08-28 kl 18:30
37. Louise Andersson
Emma Forsberg
BS Friska Viljor
BS Friska Viljor
Onsdag 2019-08-28 kl 18:30
38. Malin Bengtsson
Anders Bengtsson
BK Vågen
Hebergs BS
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
39. Malin Bengtsson
Johanna Runberg
BK Vågen
BK Vågen
Lördag 2019-08-31 kl 13:00
40. Marcus Mårtensson
Matteus Pfeiffer
HBK Åsen
HBK Åsen
Söndag 2019-09-08 kl 10:00
41. Marie Johnsson
Bjarne Strand
Höganäs BC
Höganäs BC
Söndag 2019-09-08 kl 10:00
42. Mattias Jonasson
Irene Nyqvist
BS Olymp
BS Olymp
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
43. Melvin Strandh
Morgan Carlsson
BK Allön
BK Allön
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
44. Nora Johansson
Alice Flodin
Eksjö BK/EBOK
Team X-Calibur BK
Lördag 2019-09-07 kl 13:00
45. Patrik Murling
Simon Johansson
Sunnerbo BK
Sunnerbo BK
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
46. Per Montén
Tina Montén
BK Frigg
BS Hässle
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
47. Pierre Lindbladh
Pontus Nilsson
BK Force
BS Olymp
Söndag 2019-09-01 kl 10:00
48. Pontus Nilsson
Alf Truedsson
BS Olymp
BS Olymp
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
49. Pontus Nilsson
Peter Andersson
BS Olymp
BS Olymp
Lördag 2019-09-07 kl 10:00
50. Rasmus Green
Rasmus Edvall
IS Göta
IS Göta
Lördag 2019-09-07 kl 10:00
51. Rebecca Westman
Linnea Andersson
BK Vågen
BK Hallandia
Lördag 2019-08-31 kl 13:00
52. Robin Johansen
Jenny Berghman
BK Thule
BK Thule
Söndag 2019-09-08 kl 13:00
53. Sandra Lantz
Henrik Bengtsson
BS Friska Viljor
BK Frigg
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30
54. Simon Johansson
Peter Johansson
Sunnerbo BK
Sunnerbo BK
Söndag 2019-09-01 kl 13:00
55. Simon Mattsson
Rebecca Lundahl
AIK
Lunds BK Mamba
Söndag 2019-09-01 kl 10:00
56. Staffan Jakobsson
Rufus Plantman
BK Frigg
BK Frigg
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
57. Truls Johannessen
Marie Larsson
Stenungsunds BC
IFK Göteborg
Måndag 2019-08-26 kl 18:30
58. William Olofsson
Tim Fredriksson
BK Femtionian
Kulladals BS
Lördag 2019-08-31 kl 10:00
59. William Olofsson
Goliat Olofsson
Bk Femtionian
Bk Femtionian
Tisdag 2019-09-03 kl 18:30